Müziği Keşfet Hakkında

Müziği Keşfet, birbirinden farklı türlerdeki keşfedilmemiş müzikler ile, bu farklı türlerdeki müziklere ulaşmak isteyen müzikseverleri buluşturmak ve bu müzik türlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla Ali Sarıca tarafından uzun süren araştırma, planlama, tasarım ve içerik oluşturma aşamalarından sonra kurulmuş bir müzik platformudur.

Farklı türlerdeki müzikleri tek çatı altında toplamanın yanı sıra müzik dünyasından haberler de sunan Müziği Keşfet, müzik tutkunlarının hayatına eğlence ve yenilik katan bir müzik platformu olma iddiasını sürdürmektedir.

müziği keşfet hakkında

Müziği Keşfet olarak farklı kültürlerde ve farklı türlerde keşfedilmeyi bekleyen müzikler olduğuna inanıyoruz. Siz müzikseverleri bu müziklerle buluşturmak ve yeni müzik deneyimleri elde etmenizi sağlamak için Müziği Keşfet’i oluşturduk.

Müziği Keşfet müzikseverlere kaliteli müzikler sunmanın yanı sıra, müzikseverlerin bu müzikleri değerlendirmelerine, müziklere yorum yapabilmelerine, müzikleri paylaşabilmelerine olanak sağlıyor. Müziği Keşfet ile şarkı sözlerine (lyrcis) erişebilir, müzisyenler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve müzisyenlerin diğer eserlerine de ulaşabilirsiniz.

müzik dinle
DİNLE
eğlen
EĞLEN
müzik paylaş
PAYLAŞ

Müziği Keşfet yeni müzisyenler için de çok kullanışlı. Eserlerini müzikseverlerle buluşturmak isteyen tüm müzisyenleri buraya bekliyoruz. Sizin için oluşturduğumuz müzik öner formunu hemen doldurup Müziği Keşfet’in bir parçası olun. Eserleriniz müzikseverler ile buluşsun ve paylaşılsın.

Müziği Keşfet olarak kendimizi, siz değerli müzikseverlere keşfedilmemiş müzikleri sunmaya adadık. Bu amaçla oluşturduğumuz bu platform sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümeye ve güncel kalmaya devam edecektir.

Müziği Keşfet siz müzikseverler ve müzisyenler ile büyüyen bir projedir. Yeni müzikleri sizlere sunmaya, Türkiye’nin en popüler müzik platformu olmaya ve müziğe katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu keyifli müzik yolculuğunda bize destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

müzik yorumları